Z powodu przeziębienia biuro w dniu 16.09.2022 r. (piątek) będzie nieczynne. Dokumenty prosimy zostawić w skrzynce PTSR znajdującej się na parterze budynku. Kontakt telefoniczny i mailowy tak jak zwykle.

Posted in Bez kategorii

W dniach 25-29.07.2022 r. z powodu urlopu biuro będzie nieczynne. Wszystkie dokumenty prosimy dostarczyć do piątku (22.07), albo zostawić w skrzynce PTSR znajdującej się na parterze. Za utrudnienia przepraszamy!

Posted in Bez kategorii

Przekazujemy informację o czwartkowym wydarzeniu organizowanym przez Stowarzyszenie CREO, skierowanym do osób z niepełnosprawnościami i nie tylko!
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w “TRENINGU BEZ BARIER”, czyli do trenowania, między innymi, na wózkach.
Zapraszamy – do obserwowania, doświadczania, wychodzenia naprzeciw ograniczeniom 🙂
Wydarzenie odbędzie się 14 lipca br. (czwartek), o godz. 17:00, w Klubie na Fali w Poznaniu, przy ul. Piastowskiej 40 (zaktualizowane miejsce i adres wydarzenia).
Ramowy plan:
• 17:00-18:00 Strefa doświadczania• 18:00-19:00 Integracyjny trening CrossFit• 19:00-20:00 Integracyjny trening Boksu i Boksu na wózkach
Wydarzenie organizowane jest przy wsparciu: Iron Arena, Klub na Fali, Miasto Poznań.
Szczegółowy plan w wydarzeniu na Facebooku >> https://www.facebook.com/events/2250094901807177/?ref=newsfeed

Posted in Bez kategorii

Kochani czy jesteście zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu o tej tematyce? Na stronie producenta nowoczesnych, pokrytych powłoką hydrofilową cewników można zamówić darmową próbkę edukacyjną. Załączqam link – https://www.coloplast.pl/opieka-urologiczna/uzytkownicy/

Zainteresowanych proszę o zgłaszanie się pod numerem telefonu 61 881 97 35. Zanim podejmiemy się organizacji takiego szkolenia, chcemy sprawdzić zainteresowanie z Państwa strony.

Posted in Bez kategorii

Kochani, w związku z dużymi potrzebami osób chorych, będących w Naszym Stowarzyszeniu poszukujemy wolontariuszy do pomocy w prostych czynnościach dnia codziennego (zakupy, drobne porządki, spacery). Jeżeli jesteś osobą chorą, ale w miarę sprawną albo jeżeli znasz kogoś kto chce pomagać proszę zgłoście się pod numerem telefonu 61 881 97 35. Na najbliższe pół roku możemy zapewnić umowę o wolontariat, a od nowego roku umowę zlecenie. Bardzo prosimy o pomoc!

Posted in Bez kategorii

Informujemy, że w dniach 15.06. (środa) i 20.06.2022 (poniedziałek) biuro będzie nieczynne. Za utrudnienia bardzo przepraszamy!

Posted in Bez kategorii

Z przyjemnością prezentujemy Państwu majowy numer SM Expressu, w odświeżonej odsłonie.

W 106 numer znajdziecie m.in.:
– Światowy Dzień SM w Polsce i na świecie, 
– Wywiady z pielęgniarkami, psycholożką, neurologiem, 
– Joanna Dronka-Skrzypczak opowie o tym, dlaczego warto wiedzieć więcej o swojej chorobie,
– Aktualności z Oddziałów PTSR

 Zapraszamy do zapoznania się z numerem wszystkich – zarówno wiernych czytelników jak i osoby, które wcześniej o SM Expressie nie słyszały.

Link do numeru: https://ptsr.org.pl/uploads/smexpress/SM%20Express_online_maj_106.pdf

Posted in Bez kategorii

Kochani, w końcu udało Nam się spotkać:) Pogoda i humory dopisały. Przepyszne jedzenie i przejażdżka konna spowodowały, że większość uczestników na pewno smacznie spało w nocy:) Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne spotkanie. Bądźcie czujni i śledźcie Naszą stronę. Do zobaczenia!

Posted in Bez kategorii

Zapraszamy wszystkich na spotkanie w plenerze – 29.05.2022 (niedziela) godz. 14:00 w Baranówku. Prosimy o zgłaszanie chętnych pod numerem telefonu 61 881 97 35.

Posted in Bez kategorii

Niestety zła pogoda i nocna burza spowodowały, że nasze spotkanie nie odbyło się. Nowy termin przedstawimy w najbliższym czasie, a więc zaglądajcie na naszą stronę, odezwiemy się też do wszystkich zainteresowanych:) Mamy nadzieję, że uda Nam się w końcu spotkać!

Posted in Bez kategorii