Baranówko 2022

Kochani po nieudanej próbie spotkania się w dniu 21.05.2022 r. (burze, wiatr, zalania), udało Nam się spotkać w niedzielę 29.05.2022 r. w przepięknym Baranówku. Pogoda była niepewna, ale ostatecznie dopisała. Ognisko nas ogrzało i spowodowało błogi uśmiech na wielu twarzach, później słońce, które nieśmiało wyszło zza chmur jeszcze bardziej poprawiło humory. Nadzwyczajna zwyczajna z ogniska, pomidorówka i sałatki oraz przepyszne ciasta wypełniły nasze brzuchy, a żarty i rozmowa spowodowały, że czas uciekał szybko. Kiedy wszyscy się już nasycili rozmową i pysznym jedzeniem, wielu z nas zdecydowało się na jazdę konną! I znowu na wielu twarzach pojawiły się uśmiechy:) Sami oceńcie, na zdjęciach doskonale widać, kto się koni nie przestraszył:) Gratulacje dla odważnych!

Baranówko 2020

Z ogromną radością publikujemy zdjęcia z warsztatu wyjazdowego do Fundacja Stworzenia Pana Smolenia.

Z zachowaniem należytych środków ostrożności spędziliśmy piękny dzień w Baranówku. Pokonaliśmy swoje bariery, pokazaliśmy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, czego dowodem są załączone zdjęcia!

Jednogłośnie wyłoniliśmy zwyciężczynię konkursu na najlepsze wypieki. Były także 2 wyróżnienia.

Jeszcze raz – wielkie gratulacje i podziękowania – dla wszystkich uczestników warsztatów za zaangażowanie i okazaną serdeczność!

_____________
Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Poznania – Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Projekt „Teatr, Ruch i Rozmowa 2020”

Środki ochrony osobistej zostały zakupione z budżetu Miasta Poznania w ramach projektu „Bezpieczeństwo 2020”

#poznanwspiera