Spotkanie noworoczne 24.01.2024 r.

Drodzy, wczoraj odbyło się spotkanie noworoczne. Goście dopisali pomimo fatalnej pogody! Dziękujemy wszystkim za przybycie. Wypiliśmy wspólną kawę i jedliśmy ciastka i cukierki (niestety nikt nie zrobił zdjęć, gdyż wszyscy byli zajęci rozmową i piciem kawy;) Mieliśmy też możliwość wysłuchania informacji na temat kombinezonu Exopulse Mollii Suit. Mogliśmy zadawać pytania i umówić się na pierwszą wizytę, która pomoże ocenić czy kombinezon będzie dla nas rozwiązaniem wspomagającym chodzenie czy utrzymaniu równowagi. Na naszej stronie i facebooku jest więcej informacji na temat kombinezonu takimi jak: link do strony i numer do kontaktu. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za przybycie! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Piknik na Zakończenie Lata 09.09.2023 r.

Drodzy, dzięki uprzejmości proboszcza Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Łaski Bożej w Poznaniu przy ul. Obozowej 5, a więc zaraz obok siedziby naszego stowarzyszenia, mogliśmy przyjemnie spędzić czas. W ten bardzo upalny dzień schroniliśmy się pod pięknymi kasztanami, porozmawialiśmy przy kawie i dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji na temat historii ewangelicyzmu w Poznaniu, o których opowiedział nam pan Maksymilian Gadowski (praktykant), który pokazał nam również wnętrze kościoła. Oprócz wymienionych powyżej aktywności mogliśmy również zjeść pyszne ciasto, a następnie poczęstować się kiełbaską z grilla. Tak minął nam jeden z ostatnich upalnych dni tego lata.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Baranówko 2022

Kochani po nieudanej próbie spotkania się w dniu 21.05.2022 r. (burze, wiatr, zalania), udało Nam się spotkać w niedzielę 29.05.2022 r. w przepięknym Baranówku. Pogoda była niepewna, ale ostatecznie dopisała. Ognisko nas ogrzało i spowodowało błogi uśmiech na wielu twarzach, później słońce, które nieśmiało wyszło zza chmur jeszcze bardziej poprawiło humory. Nadzwyczajna zwyczajna z ogniska, pomidorówka i sałatki oraz przepyszne ciasta wypełniły nasze brzuchy, a żarty i rozmowa spowodowały, że czas uciekał szybko. Kiedy wszyscy się już nasycili rozmową i pysznym jedzeniem, wielu z nas zdecydowało się na jazdę konną! I znowu na wielu twarzach pojawiły się uśmiechy:) Sami oceńcie, na zdjęciach doskonale widać, kto się koni nie przestraszył:) Gratulacje dla odważnych!

Baranówko 2020

Z ogromną radością publikujemy zdjęcia z warsztatu wyjazdowego do Fundacja Stworzenia Pana Smolenia.

Z zachowaniem należytych środków ostrożności spędziliśmy piękny dzień w Baranówku. Pokonaliśmy swoje bariery, pokazaliśmy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, czego dowodem są załączone zdjęcia!

Jednogłośnie wyłoniliśmy zwyciężczynię konkursu na najlepsze wypieki. Były także 2 wyróżnienia.

Jeszcze raz – wielkie gratulacje i podziękowania – dla wszystkich uczestników warsztatów za zaangażowanie i okazaną serdeczność!

_____________
Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Poznania – Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Projekt „Teatr, Ruch i Rozmowa 2020”

Środki ochrony osobistej zostały zakupione z budżetu Miasta Poznania w ramach projektu „Bezpieczeństwo 2020”

#poznanwspiera