…a deszcz nad Komornikami rozpędziła muzyka. Dzień 15 września zapisze się w historii PTSR-u Poznańskiego jako dzień szczególny.  Właśnie  tego dnia na terenie Gminnego Ośrodka w Komornikach odbył się koncert „Gramy z SerceM” którego inicjatorką i organizatorką była Beata Koszarek. Koncert pod patronatem PTSR oddział Poznań, Radia Merkury i Filantropa Naszych Czasów poprowadził Artur Hoffman , a oficjalnego rozpoczęcia dokonała Magdalena Fac – sekretarz generalna PTSR-u .

Przybyli goście mieli szansę wysłuchać takich wykonawców jak: ViolinStar , Riposta , Dominika Barabas z zespołem, Zbigniew Kozak i  Krzysztof Kozak oraz Dj Daro, który w przerwie miedzy występami puszczał muzykę. Warto podkreślić, że wykonawcy wystąpili w koncercie charytatywnie.  W ramach podziękowania  za swoje zaangażowanie i występ artyści otrzymali pamiątkowe kartki wykonane przez Danutę Ławniczak oraz butelki z sercem które wykonała Magdalena Jarzombek.

W czasie trwania imprezy  można było zapoznać się z ofertą towarzystwa , spróbować szczęścia w loterii ( w której każdy los wygrywał ),wylicytować obraz „Sowy” podarowany i własnoręcznie namalowany przez Krzysztofa Kozaka zjeść coś słodkiego jak również wypić kawę. Oraz poznać i porozmawiać „na żywo” z wykonawcami. Rzadko się zdarza by byli oni na wyciągnięcie ręki, a jednak po swoim występie Krzysiek Kozak usiadł wśród podopiecznych PTSRu, i długo rozmawiali.

Podczas koncertu zebraliśmy łącznie 887,60 zł ( 387,60 zł z darów do puszek i loterii oraz 500 zł które zostały przekazane na rzecz podopiecznej towarzystwa Henryki  Peatz przez sponsora Hotel Delicjusz, jak i 50 zł z licytacji obrazu).

Należy również podkreślić, iż impreza spotkała się z jak najbardziej pozytywnym odbiorem władz gminy Komorniki oraz chorych.

Serdecznie dziękujemy również Naszym sponsorom: Hotel Delicjusz, Green Hotel, cukiernia Favor, Luvena, FHU. P. Ratajczyk .

Poniżej zdjęcia z koncertu:

Posted in Relacje