Posted in Bez kategorii

Posted in Bez kategorii

W dn. 6 kwietnia PFRON opublikował informację o wdrożeniu we wszystkich powiatach Systemu SOW, dzięki któremu wszelkie wnioski o wsparcie finansowane przez PFRON można składać elektronicznie.

Treść komunikatu znajduje się pod linkiem: https://www.pfron.org.pl/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci/news/cala-polska-objeta-wsparciem-sow/

Posted in Bez kategorii

Szanowni Państwo,

decyzją Rady Oddziału, mając na względzie bezpieczeństwo i zdrowie Członków i pracowników Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego Oddział Wielkopolska uprzejmie zawiadamiamy, iż dostosowując się do Ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych pracownicy biura PTSR Oddział Wielkopolska będą pracować zdalnie (zgodnie z art. 3 ust. dot. Procedur w związku z epidemią) do 15.04.2020 r.


Kontakt:
693 352 765
605 030 389

poznan@ptsr.org.pl

Sprawy związane z PLiR (subkontami) załatwiane są online i/lub telefonicznie.

Kontakt:

plir-poznan@ptsr.org.pl

tel. 725 472 833

Osoby potrzebujące wsparcia, pomocy w dostarczeniu podstawowych artykułów spożywczych i higienicznych proszone są o kontakt z biurem. 

Życzymy zdrowia!

Posted in Informacje