Home » Informacje » ZNAJDŹ PRACĘ Z GRUPĄ AF!

ZNAJDŹ PRACĘ Z GRUPĄ AF!

Miło nam poinformować, że nowy rok rozpoczynamy od nawiązania współpracy z firmą Grupa AF, która chce pomóc członkom Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, Oddział Wielkopolska w rozwoju kariery zawodowej, np. przez umożliwienie podjęcia pracy zdalnej w różnych specjalizacjach.

 

Główne obszary działalności naszego nowego partnera to marketing, usługi z zakresu informatyki oraz consulting biznesowy ze specjalizacją m.in. w branży Human Resources.

 


 

Grupa AF jest obecnie największą w Polsce firmą ekspercką składającą się głównie z osób niepełnosprawnych, włączając w to samego założyciela, Adriana Furmana, zwanego również „Stephenem Hawkingiem biznesu”. Od samego początku istnienia najważniejszą misją firmy jest budowanie pozytywnego wizerunku osób z niepełnosprawnościami.

Dzięki autorskiemu programowi „Biznes Bez Barier” Grupa AF skutecznie wspiera zatrudnianie niepełnosprawnych, stawiając przede wszystkim na kapitał ludzki i udowadniając, że niezależnie od stanu zdrowia, takie osoby z powodzeniem mogą konkurować na otwartym rynku pracy i odnosić sukcesy.

Wierzymy, że współpraca z Grupą AF to kolejny krok wpływający na poprawę sytuacji osób chorych na stwardnienie rozsiane, szansa na ich aktywizację oraz możliwość realizacji zawodowych aspiracji.

Dodatkowym plusem jest wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów, którzy w razie potrzeby posłużą pomocą w ukierunkowaniu ścieżki rozwoju zawodowego czy właściwej aklimatyzacji w pierwszych miesiącach pracy.

Poszukiwanie pracy z Grupą AF to również pewność, że oferta będzie dopasowana do osobistych preferencji, wykształcenia, kompetencji i umiejętności.

Więcej informacji na temat dostępnych ofert pracy znajdziecie pod podanym linkiem, w zakładce „Kariera”:  link

Zachęcamy do spróbowania swoich sił w rekrutacji i życzymy powodzenia!

Rada Oddziału Wielkopolska

Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Polub nas :)

Możesz pomóc, kliknij:

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

Tłumaczenie witryny