Drodzy, informujemy, że 7 grudnia grupa wsparcia nie odbędzie się. Zapraszamy za to wszystkich na „świąteczną” grupę wsparcia, która odbędzie się 21 grudnia o 17:00. Jak już pisałam proszę o zabranie czegoś słodkiego (oczywiście w miarę możliwości), gdyż spotkanie organizujemy wspólnie;) Serdecznie zapraszamy!

Posted in Bez kategorii

Zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty pod numerem telefonu 693 899 921 (numer dedykowany Przychodni KOSM). Wszystkie wizyty odbywać się będą w Przychodni znajdującej się w szpitalu MSWiA. Psycholog i ginekolog przyjmują jeszcze na Lutyckiej, ale od stycznia wszyscy specjaliści będą już w jednym miejscu. Na pierwszej wizycie neurolog oceni Państwa stan zdrowia i skieruje do innych specjalistów (dość krótkie terminy). Zapraszamy!

Posted in Bez kategorii

Mamy bardzo dobrą informację w Szpitalu MSWiA rusza pilotażowy projekt KOSM – Kompleksowa Opieka dla pacjentów ze Stwardnieniem Rozsianym. W ramach programu każdy chory na SM będzie mógł skorzystać z porad specjalistów takich jak – neurolog, psychiatra, urolog, okulista, fizjoterapeuta. W zależności od posiadanych objawów pacjent zostanie skierowany do odpowiedniego specjalisty. Wystarczy posiadać skierowanie od lekarza neurologa NFZ (skierowanie od lekarza rodzinnego, czy lekarza w ramach prywatnego leczenia nie zostanie uznane). Wszelkie informacje na stronie: https://www.szpitalmswia.poznan.pl/program-pilotazowy-kosm/

W razie pytań proszę o kontakt z naszym biurem – 61 881 97 35

Posted in Bez kategorii, Informacje